Produkt hinzugefügt Produkt hinzugefügt

SOS - Sağlığınız için ilk yardım! SOS sağlık ürünleri size hızlı ve güvenilir bir şekilde yardımcı olur

SOS - gündelik sağlık sorunlarınızı hızlıca ve güvenilir bir şekilde tedavi edebileceğiniz (başka sorunlar olan) ilaç standartlarına göre çeşitli tıbbi ürünler. Ürün yelpazesi ısı tedavisi, dezenfeksiyon, yara bakımı, cilt ve ayak bakımı gibi gastrointestinal ilaçlar kategorisini kapsar. Tüm ürünler en yeni araştırma sonuçlarına dayanarak üretilir ve en yüksek kalitede sağlıklı çözümler sunar.

Performans bizim için en öncelikli konudur

SOS serisi, yıllarca denenmiş ve test edilmiş veya mevcut araştırma sonuçlarına dayanılarak yeni geliştirilen, kavramların kanıtlarıyla çok çeşitli sağlık ürünlerini kapsamaktadır. SOS ürünlerinin çoğunluğu fiziksel yollarla çalışır. Bunlar, yüksek tolere edilebilirlik ve güvenilir bir etkililik ile karakterizedir.

Kalite anahtar

Sağlığınız söz konusu olduğunda, en yüksek standartlara uymak bizim için söylemeye gerek yok. Eczane standart ürünlerimizle günlük sağlık hizmetleri için çeşitli çözümler sunuyoruz. SOS ürünlerinde çoğunluk tıbbi cihaz veya ilaçtır. Mevzuat, tüm aktif maddeler için etkinlik araştırmaları talep etmektedir.

Acil durumlarda küçük bir çare - her ilk yardım kiti için

Ağrı ve kas gerginliğini azaltmak için ısı tedavisi ürünlerine ek olarak, SOS serisi, yara bakım ürünleri, mide yanması, diyare, bit, çivi, mısır ve siğil mantar enfeksiyonları veya tıbbi olarak etkili ürünler gibi birçok güvenilir "küçük yardımcıyı" kapsar ağız sağlığı için. Diğer SOS serileri, tıbbi cilt bakımı ve cilt ve yüzey dezenfeksiyonu alanlarında çözümler sunar.

SOS, sağlık sorunlarını gidermek ve sağlığınızı korumak için çok çeşitli güçlü ürünler sunmaktadır - ve her tıbbi dolabın ve ilk yardım kitinin önemli bir parçasıdır.

SOS - Yardım meselenin tam ortasındadır

Eczanede veya süpermarkette sağlık raflarının önünde duran herkes, kesinlikle WindStar Medical ürün yelpazesiyle karşılaşacak. Bu orta ölçekli şirket, eczanenin dışındaki tezgah üstü sağlık ürünlerinin lider tedarikçisidir. Portföy, bunların arasında, örneğin sağlık markası SOS® olan 500'den fazla makale içeriyor. WindStar Medical sadece kendi ürünlerinin ve iş performansının kalitesine büyük önem vermekle kalmıyor aynı zamanda sosyal taahhüdünü çok ciddiye alıyor.

Ürünler hakkında

Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız form doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

iletişim formu

Koffer You need help? - SOS wants to help you!

Free Hotline

Do you have questions?
Our experts wait to advise you in a personal conversation.

0800 000 50 40

Mo.-Fr. 08:30 - 20:00 o'clock
Sa. 09:00 - 18:00 o'clock

Calls from germany are for free

FAQs (Frequently asked questions)

SOS size mümkün olan en iyi hizmeti sunmak istiyor. Site ziyaretinizde, ziyaretiniz ile çerezler aracılığıyla ziyaretiniz ile ilgili temel bilgileri topluyoruz. Sitemizi ziyaret ederek çerezleri kabul etmiş olursunuz.Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamız sayfamızı ziyaret ediniz.