Boğaz Pastili Ağır boğaz ve ses kısıklığına çözüm

Uzun süreli konuşma, kuru ortam, solunum yolu enfeksiyonları ve ayrıca çeşitli alerji ses kısıklığı, boğaz ve boğaz şikâyetlerinin nedenleri olabilir. Ağız ve boğaz mukozası yüzey koruyucu doğal filmi aşırı kullanımdan tahriş olabilir.

SOS Pastil bu tür akut durumlarda yardımcı olur. Hoş bir limon lezzetine sahip emilebilen tabletler, ağızda tükürük ile etkileşerek doğal tükürük akışını uyarır. Bunlar tahriş olmuş oral ve boğaz mukoza zarlarında bir balsam gibi yatıştırıcı yoğun bir koruyucu film oluştururlar.

Koruyucu film ses tellerini daha fazla tahrişe karşı korur, böylece yenilenme hızlanır ve ses dengelenir. Boğaz ağrıları azalır ve ses hacmi korunur.

SOS Pastil, alerjik hastalar, yüksek sesli konuşma temposu veya düzenli boğaz ve boğaz şikayetleri olan kişiler için ideal bir arkadaştır, öğretmenler ve şarkıcılar gibi. SOS Pastili evinizde hiçbir zaman eksik olmaması gereken ürünlerden birisidır.

Avantajları

  • Boğaz ve ses telleri için koruyucu filim
  • Boğaz sorunlarını etkin şekilde hafifletir
  • Sesi dengeler
  • hafif bir duş etkisi ile
  • şekersiz, limon lezzetiyle

Uygulama

Ağız ve boğaz mukozasının etkili bir şekilde korunması için emilimi hoş tabletler.

SOS Pastil tabletlerini tamamen çözülene kadar yavaşça emin, böylece hidrojel kompleks yapı tamamiyle çözülüp dağılabilir. Tabletler çiğnenmemeli veya yutulmamalıdır. Lütfen yatar vaziyette iken tabletleri emmeyin, örneğin uyku anında yutma riski olduğuna dikkat ediniz.

SOS Pastil ne sıklıkta kullanılmalı?
İhtiyaça bağlı olarak, her 2-3 saatte bir tablet alabilirsiniz. Günlük 6 tablete kadar kullanılabilir.

SOS Pastil ne kadar süreyle kullanılabilinir?
SOS Pastil tabletleri, uzun süreli olarak kullanıldığı gibi aralıklı bir tedavi için de kullanılabilir.

Akut durumun kötüleşmeye devam etmesi (örneğin, ateş, boğazda şişme, yutkunma zorluğu) durumunda 3 gün içinde doktorunuza danışın.

Kontrendikasyonlar

Bilinen bir alerji varsa veya içerik bileşenlerinden herhangi birine aşırı duyarlılık olması durumunda SOS Pastilini kullanmayınız. Tükürük üretimi az olan hastalar için (örneğin Sjögren sendromu) uygulama önerilmemektedir.

Ürünler hakkında

Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız form doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

iletişim formu

Buy SOS Boğaz Pastili online

Koffer You need help? - SOS wants to help you!

Free Hotline

Do you have questions?
Our experts wait to advise you in a personal conversation.

0800 000 50 40

Mo.-Fr. 08:30 - 20:00 o'clock
Sa. 09:00 - 18:00 o'clock

Calls from germany are for free

FAQs (Frequently asked questions)

SOS size mümkün olan en iyi hizmeti sunmak istiyor. Site ziyaretinizde, ziyaretiniz ile çerezler aracılığıyla ziyaretiniz ile ilgili temel bilgileri topluyoruz. Sitemizi ziyaret ederek çerezleri kabul etmiş olursunuz.Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamız sayfamızı ziyaret ediniz.