Produkt hinzugefügt Produkt hinzugefügt

Hemoroit Merhem
Yeni
Akut ve kronik inflamatuar semptomların hafifletilmesi için

SOS Hemoroit Merhemi, hemoroit ve benzeri bozukluklara eşlik eden semptomları hafifletir (1. evre). Bunlar arasında anüs çevresinde yanma, sızlama, iltihaplanma veya egzama sayılabilir. Merhem içeriği, kaşıntı ve yanmanın hafifletilmesine katkıda bulunur, tahriş olmuş cildi yatıştırır ve yara iyileşmesini hızlandırır. Buna ek olarak, merhem içerdiği aloe vera ve dexpanthenol ile cildin esnekliğini geliştirir ve soğutma etkisiyle etkili olur.


SOS Hemoroit merhem, bağırsağın ve anüsün son segmentinde oluşan hemoroit için kullanılır. Şişmeleri azaltır ve böylece ağrıyı hafifletir. Merhem aynı zamanda anal çatlaklarda da kullanım için uygundur. Yeni doku oluşumu hızlandırılır ve skar oluşumu azaltılır.

SOS Hemoroit Merhemi vücudun iyi tolere ettiği uzun süreli kullanıma uygun bir merhemdir.

Avantajları

  •  Acıyı hafifletir
  •  Kaşıntı ve yanıkları rahatlatır
  • Soğutur ve yatıştırır
  • Yara iyileşmesini destekler
  • Ağrısız uygulama için yenilikçi aplikatör

Uygulama

SOS Hemoroit Merhem rektumun son kısmında uygulanır ve/veya iç hemoroit için anüse uygulanır. Anüs her kullanımdan önce temizlenmeli ve kuru olmalıdır. SOS Hemoroit Merhem uygulama bölgesine bağlı olarak parmak veya kapalı aplikatör kullanılarak bağırsak hareketi öncesi ve sonrası günde birkaç kez uygulanabilir.
Merhem harici anal bölgede kullanılıyorsa, etkilenen bölgeye parmakla ince (yaklaşık 2 mm kalınlıkta) uygulayın.
Anüs içinde, rektumun sonunda ki bölgeler için kapalı aplikatörü kullanın.
1. Aplikatörü açık tüp üzerine çevirerek takın ve aplikatörden koruyucu kapağı çıkarın.
2. Tüpün ucuna takılan aplikatör Hemoroit Merhemiyle dolana kadar dikkatlice sıkın. Aplikatör üzerinde küçük çıkış delikleri yer almaktadır. Aplikatöre küçük bir merhem sürerek uygulamayı rahatlatabilirsiniz.
3. Aplikatörü dikkatle anüs içine yerleştirin ve tüpün ucunu tekrar sıkıştırın. Tüpü çevirerek, merhemin rektumda eşit olarak dağılmasını sağlayın.
Her kullanımdan sonra aplikatörü sökün, ılık akan suda temizleyin ve tamamen kurumaya bırakın. Ardından tüpün kapağını kapatın. SOS Hemoroit Merhemi vücudun iyi tolere ettiği uzun süreli kullanım için uygun bir merhemdir.

 

Bileşim

İz Element Çözeltisi (Çinko, Demir, Aqua purificata), Oktildodekanol, Hidrojene Palmiye Gliseridleri, PEG-200 Hidrojene Gliseril Palmat, Setil Alkol, Dexpanthenol, Aloe barbadensis yaprak suyu tozu, Dehidroasetik

Ürünler hakkında

Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız form doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

iletişim formu

Buy SOS Hemoroit Merhem online

Koffer You need help? - SOS wants to help you!

Free Hotline

Do you have questions?
Our experts wait to advise you in a personal conversation.

0800 000 50 40

Mo.-Fr. 08:30 - 20:00 o'clock
Sa. 09:00 - 18:00 o'clock

Calls from germany are for free

FAQs (Frequently asked questions)

SOS size mümkün olan en iyi hizmeti sunmak istiyor. Site ziyaretinizde, ziyaretiniz ile çerezler aracılığıyla ziyaretiniz ile ilgili temel bilgileri topluyoruz. Sitemizi ziyaret ederek çerezleri kabul etmiş olursunuz.Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamız sayfamızı ziyaret ediniz.