Produkt hinzugefügt Produkt hinzugefügt

Laktasif Kabızlık ve bağırsak tembellik durumlarında etkin sonuç için

SOS laksatif, kabızlığa doğal ve yumuşak yolla rahatlama sağlayan ve yavaş çalışan sindirim sistemlerine karşı güvenilir ve iyi tolere edilmiş bir tibbi üründür.

Kabızlık nedenleri genellikle dengesiz beslenme, aşırı miktarda sıvı eksikliği, az miktarda egzersiz, stresli yaşam, aynı zamanda bazı ilaçlardır.

SOS Laksatif etken madde "Macrogol 3350" içerir. Macrogal'ün bir süngerle mukayese edilebilecek yükseklikte su tutma kapasitesi sayesinde, bağırsak içerisine sıvı nakli mümkün olur. Bu da bağırsak hareketini artırır ve rahat bir dışkı atımına olanak sağlar. Macrogol, vücud içerisinde değişime uğramadan terk eder, alışkanlık yapmaz ve kronik kabızlık durumlarında uzun süreli kullanılabilinir. SOS Laksatif bir müsil ilaçı değildir.

SOS Laksatif, 93/42 / EEC sayılı Avrupa Tıbbi Cihazlar Direktifi uyarınca güvenlik ve etkinliği değerlendirilmiş sertifikalı bir tıbbi cihazdır.

Avantajları

  • Yumuşak etkili
  • bağırsak faaliyetini harekete geçirir
  • Alışkanlık yapmaz
  • kanıtlanmış etken madde: Macrogol 3350
  • limon tadında

Uygulama

Hekim tarafından aksi önerilmedikçe, yetişkinler, ergenler ve yaşlı hastalar bir poşetlik içeriği günde 1-2 defa bir bardak suda eritip içebilirler.

Poşetin içeriği yaklaşık 65 ml suda (yarım bardağa eşdeğer) eritilir ve güzelce karıştırılır. Karışımı içmeden hemen önce hazırlayın, başka çözeltilerle, içeceklerle veya katkı maddelerle karıştırılmamalıdır. Etkisini hemen hissedilmez, normal durumlarda ilk kullanımdan 8 saat sonra sonucu görebilirsiniz.

Lütfen ürün broşüründeki talimatlara bakın.

Notlar:
25 ° C'nin üzerinde saklamayın. Tıbbi ürünü çocukların erişiminden uzak tutun. Açık veya hasarlı poşetler kullanılmamalıdır.

Bileşim

1 poşet içerisinde;
Makrogol (PEG) 3350, 6.51g, sodyum klorür 0.17g, sodyum Hidrojen 0.09g, Karbonat, potasyum klorür 0.02g. Yardımcı maddeler: sorbitol, asesülfam potasyum, aroma, renklendirici.

SSS (Sıkça sorulan sorular)

? İlk kullanımdan ne kadar bir süre sonra SOS Laksatif etkisi görülür?

Etki, normal koşullarda ilk dozu takiben 8 saat içinde oluşur.

? SOS Laksatif en uygun ne zaman alınmalı?

SOS Laksatif akşamları alınması daha etkilidir.

? SOS Laksatifinin önerilen dozu nedir?

Önerilen doz günde 1-2 poşet arasındadır.

? SOS Laksatif hamilelik ve emzirme döneminde kullanılabilir mi?

Doktorunuz size söylemediği sürece SOS Laksatifi kullanmayın.

Ürünler hakkında

Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız form doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

iletişim formu

Buy SOS Laktasif online

Koffer You need help? - SOS wants to help you!

Free Hotline

Do you have questions?
Our experts wait to advise you in a personal conversation.

0800 000 50 40

Mo.-Fr. 08:30 - 20:00 o'clock
Sa. 09:00 - 18:00 o'clock

Calls from germany are for free

FAQs (Frequently asked questions)

SOS size mümkün olan en iyi hizmeti sunmak istiyor. Site ziyaretinizde, ziyaretiniz ile çerezler aracılığıyla ziyaretiniz ile ilgili temel bilgileri topluyoruz. Sitemizi ziyaret ederek çerezleri kabul etmiş olursunuz.Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamız sayfamızı ziyaret ediniz.