Produkt hinzugefügt Produkt hinzugefügt

Yasal Bilgiler

Feragatname

sos-turkey.com web sitesine erişerek, aşağıdaki kullanım şart ve koşullarını kabul etmiş oluyorsunuz demektir. Bu kayıt ve koşulları kabul etmezseniz, bu Web sayfalarına erişemezsiniz.

1. Website içerik

Bu web sitesi size SOS ürünleri hakkında genel bilgi verecektir. Burada verilen bilgilerin, ürünlerin tam bir tıbbi tanımını sunması amaçlanmamıştır; Ne bilgi herhangi bir tedavi planı içermez. Herhangi bir spesifik teşhis veya hastaya özgü tedavi önerileri içermez. Bu bilgi, bir doktora istişarede bulunmanın ya da belirli bir tedavide tavsiyede bulunmanın yerini almamalıdır.

2. Referans ve linkler

Pharmaline'ın sorumluluk alanı dışındaki dış web sitelerine ("bağlantılar") doğrudan veya dolaylı olarak başvurulursa, Pharmaline bu web sitelerinin içeriğinden herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bu sorumluluk reddi, aynı zamanda, kendi web sitemizdeki tüm bağlantılar ve referanslar için olduğu kadar, Pharmaline tarafından kurulan ziyaretçilerin kitaplarında, tartışma forumlarında ve posta listelerinde üçüncü tarafların yayınlarına da uygulanır. Sunulan bu tür bilgilerin kullanılmasından veya kullanılmaması sonucunda ortaya çıkan herhangi bir yasa dışı, hatalı veya eksik içeriğin ve özellikle zararın telif hakkı başvurusunda bulunulan web sitesinin operatörünün sorumluluğu yalnızca tarafınıza değil bağlantılarla ilgili yayın.

3. Telif hakkı ve ticari markalar

sos-turkey.com, tüm yayınlarında, kullanılan grafikler, ses dosyaları, video klipleri ve metinlerin telif haklarını gözlemlemek, kendilerinin oluşturduğu grafikleri, ses dosyalarını, video kliplerini ve metinlerini kullanmak için ya da telif ücreti ödemeleri, ücretsiz grafikler, ses dosyaları, video klipler ve metinler. Web sitesinde belirtilen ve bazı durumlarda üçüncü şahıslar tarafından korunan tüm ticari markalar ve logolar, haklı ticari marka kanunları ile ilgili telif hakları ile ilgili kayıtlı menşei sahiplerinin telif hakları ve mülkiyet haklarına herhangi bir sınırlama olmaksızın tabi tutulur. Ticari markalardan yalnızca bahsedilmeleri, bunların üçüncü şahısların haklarından korunmadığı anlamına gelmez.

4. Bu feragatnamenin yasal geçerliliği

Bu sorumluluk reddi, sizi bu sayfaya yönlendiren web sitesinin bir parçası olarak görülmelidir. Bu metnin kısımları veya spesifik ifadeleri mevcut yasal duruma artık uymuyor veya tamamıyla uymuyorsa, belge kalan kısımlarının içeriğini veya geçerliliğini etkilemeyecektir.

Koffer You need help? - SOS wants to help you!

Free Hotline

Do you have questions?
Our experts wait to advise you in a personal conversation.

0800 000 50 40

Mo.-Fr. 08:30 - 20:00 o'clock
Sa. 09:00 - 18:00 o'clock

Calls from germany are for free

FAQs (Frequently asked questions)

SOS size mümkün olan en iyi hizmeti sunmak istiyor. Site ziyaretinizde, ziyaretiniz ile çerezler aracılığıyla ziyaretiniz ile ilgili temel bilgileri topluyoruz. Sitemizi ziyaret ederek çerezleri kabul etmiş olursunuz.Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamız sayfamızı ziyaret ediniz.