Produkt hinzugefügt Produkt hinzugefügt

Mantar Önleyici Tırnak Kalemi Mikrobiyolojik olarak hasar görmüş tırnak yapısının iyileştirilmesi için

SOS Tırnak Bakım Kalemi, tırnak mantarına bağlı mikrobiyolojik olarak hasar görmüş tırnak yapısını güçlendiren etkili bir formülasyon içerir, yeni ve enfeksiyon tekrarına karşı etkili koruma sağlayabilir. Ayrıca, etkilenen tırnakların sağlıklı büyümesini sağlar. SOS Tırnak Bakım Kalemi kullanımı basit olup uygulanması ile soruna kesin çözüm sağlar. İlk sonuçlar 2 hafta içinde görünür.

Avantajları

  • Dolum gerektirmez
  • Yeni ve tekrarlayan enfeksiyonları önler
  • Tırnakların renk kaybını azaltır
  • Sağlıklı tırnak büyümesini destekler

Dr. Kleine bilgi videosu

Uygulama

İlk kullanım öncesi kalemin arka ucunu sıvının fırça applikatöründen görülecek şekilde en az 10 - 15 kez çevirin. Kalemi 4 hafta boyunca günde iki kez temiz ve kuru tırnağa uygulayın. Tırnağın tamamıyla kaplandığından emin olun. Çorap ve ayakkabı giymeden önce ürünün 1-2 dakika kurumasını bekleyin. Bu 4 haftalık kullanımdan sonra, yeni, sağlıklı tırnak tamamen geri gelene kadar (8-10 ay), tırnağınızı günde bir kez uygulamaya devam edin. Enfeksiyonun ilk görüldüğü andan itibaren uygulanır. Kapsam: etkili bir tırnak tedavisi için en az 3-5 ay gerekir.

Genel önlemler:

Kullandıktan sonra kapağı sıkıca kapatın. Oda sıcaklığında saklayın. Sadece lokal, harici kullanım için uygundur. Gözler ve mukoza ile temastan kaçının. Alerjik reaksiyon durumunda doktora başvurun..

Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Yalnızca harici kullanıma uygundur..

Bileşim

glutarik asit, su, etoksidiglikol, üre, benzil alkol, pentilen glikol, gliserin, PEG-40 hidrojenlenmiş hint yağı, trideket-9, PVP, ksantan sakızı, propilen glikol, eterik yağlar

Ürünler hakkında

Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız form doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

iletişim formu

Buy SOS Mantar Önleyici Tırnak Kalemi online

Koffer You need help? - SOS wants to help you!

Free Hotline

Do you have questions?
Our experts wait to advise you in a personal conversation.

0800 000 50 40

Mo.-Fr. 08:30 - 20:00 o'clock
Sa. 09:00 - 18:00 o'clock

Calls from germany are for free

FAQs (Frequently asked questions)

SOS size mümkün olan en iyi hizmeti sunmak istiyor. Site ziyaretinizde, ziyaretiniz ile çerezler aracılığıyla ziyaretiniz ile ilgili temel bilgileri topluyoruz. Sitemizi ziyaret ederek çerezleri kabul etmiş olursunuz.Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamız sayfamızı ziyaret ediniz.