Produkt hinzugefügt Produkt hinzugefügt

MicroSilver Gümüş Krem Aşırı kuru ve tahriş olmuş ciltler ile nörodermatitin yoğun bakımında

SOS MicroSilver Gümüş Krem, özellikle çok kuru ve tahriş olmuş ciltler için, onu korumak, doğal esnekliğini geri kazandırmak ve doğal mikroflorasını korumak için geliştirilmiştir.

Geniş yüzey alanı nedeniyle, cildimiz çevresel etkilere büyük ölçüde maruz kalmaktadır.
Gıda maddelerinde, kozmetik ürünlerde ve temizlik ürünlerinde bulunan alerjanların cilt üzerinde ki etkisi, stresli durumlar genellikle cildin görünümünü etkiler. Bu, cilt gerilmesi, kaşınma veya kızarıklık hissi ile sonuçlanabilir.

Cildin doğal dengesini yeniden kazanması ve iyileşmesi ancak doğru bakımla sağlanabilir. Etkili ve yoğun bir cilt bakım ürünü, yağ ve nem arasında bir denge oluşturabilmeli ve derinin hücre yenileme sürecini destekleyebilmelidir.

MicroSilver Gümüş Krem nasıl çalışır?
SOS MicroSilver Gümüş Krem, micro gümüş parçacıkları, panthenol ve lipidleri içerir. Mikrosilver Krem, cildin yüzeyine bıraktığı az miktarda gümüş iyonu ile mikroorganizmaların aşırı büyümesi engellenir, böylece iltihaplanmaya karşı anti-mikrobiyel bir rol üstlenir.

Panthenol cildin doğal yenilenme sürecini destekler. Değerli soya yağı ise cildi eksik lipitlerle besler, cildi yumuşatır ve cildin esnekliğini artırır.

Gliserin cildin nemini korur ve dehidrasyona (kurumaya) karşı korur.

SOS MicroSilver Gümüş Krem'in kalıcı besleyici özellikleri ve mükemmel tolere edilebilirliği, çok kuru ve tahriş olmuş ciltlerin ve nörodermatitlerin bakımında özellikle uygundur. SOS MicroSilver Gümüş Krem, bebekler için de önerilir.

Avantajları

• Kaşıntı durumlarında rahatlama

• Enflamasyonu önler

• Parfüm, suni renklendiriciler ve PEG emülsiyon yapıcılar içermez

• Ayrıca küçük çocuklar için de uygundur

Dr. Kleine bilgi videosu

Uygulama

SOS MicroSilver Gümüş Krem, günlük yüz ve vücut bakımı için uygundur. Cildin çok kuru bölgelerine günde birkaç kez uygulanabilir. Krem hızla emilir, cildin yüzeyini pürüzsüzleştirir ve deride hoş bir esnek his bırakır.

Bileşim

Su, denatüre alkol, setearil alkol, gliseril stearat, gliserol, izopropil palmitat, heksildesil laurat, heksildekanol, glisin soya yağı, sodyum setearil sülfat, panthenol, tokoferil asetat, ksantan sakızı, gümüş, tokoferol, hidrojene palm gliserid sitrat.

Ürünler hakkında

Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız form doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

iletişim formu

Buy SOS MicroSilver Gümüş Krem online

Koffer You need help? - SOS wants to help you!

Free Hotline

Do you have questions?
Our experts wait to advise you in a personal conversation.

0800 000 50 40

Mo.-Fr. 08:30 - 20:00 o'clock
Sa. 09:00 - 18:00 o'clock

Calls from germany are for free

FAQs (Frequently asked questions)

SOS size mümkün olan en iyi hizmeti sunmak istiyor. Site ziyaretinizde, ziyaretiniz ile çerezler aracılığıyla ziyaretiniz ile ilgili temel bilgileri topluyoruz. Sitemizi ziyaret ederek çerezleri kabul etmiş olursunuz.Daha fazla bilgi için lütfen gizlilik politikamız sayfamızı ziyaret ediniz.